Milí naši zákazníci, malí i velcí, musíme Vám s politováním oznámit, že naše zařízení bude od 25.5.2020 uzavřeno a již nebude fungovat ve své původní podobě. Rádi jsme tu s Vámi byli a děkujeme všem, kteří k nám chodili! Příběh medvídka si můžete přečíst v aktualitách.
Café Pink Bear Café Pink Bear Café Pink Bear Café Pink Bear Café Pink Bear Café Pink Bear

Pinkaktuality

30. 6. 2020: Nová nabídka služeb

Party Bear

Party Bear

Aktuální informace můžete najít také na našem Facebooku nebo Instagramu.

25. 5. 2020: Poděkování Všem našim zákazníkům

Milí naši zákazníci, malí i velcí, musíme Vám s politováním oznámit, že naše zařízení bude od 25.5.2020 uzavřeno a již nebude fungovat ve své původní podobě. Rádi jsme tu s Vámi byli a děkujeme všem, kteří k nám chodili!

Náš medvídek Vás obšťastnoval po dobu 6 ti let ve svém doupátku herničce Café Pink bear. Pak se ale něco stalo a medvídek zakopl, málem upadl, a hle uviděl létající balónek, chytil se ho a ten ho zachránil! Odvál ho ale jiným směrem a rozhodl se přilétat za Vámi přímo do Vaší domácnosti a rozdávat radosti nejen dětem ale i větším oslavencům! A tak se nebojte medvídek Vás neopustil, je tu stále s Vámi, můžete se na něho s klidem obrátit. Zkušeností má mnoho s přípravami party a jistě Vás nezklame :-)

5. 12. 2019: Mikulášská párty

Tradiční Mikulášská již 6tá v pořadí u nás v kavárně. Také letos můžou maminky s objednávkou poslat seznam "hříchů" svého malého andílka ve tvaru - jméno dítěte, věk, prohřešek. Mikuláš si jej tak automaticky zavolá k sobě a promluví mu do "duše" ;-). Anděl poté dítě odmění. Těší se na Vás Mikuláš, Anděl a možná přijde i čert! Změna programu vyhrazena.

čtvrtek 5.12. 15:30-17:30

Mikuláš


Narozeniny Café Pink bear 5 let

Milý naši zákazníci (malý i velcí) medvěd letos oslaví 5 let od otevření svého "doupěte" a protože už není malý medvídek, připravil si pro Vás slavnostní provoz v týdnu od 10.6. do 14.6..
Podáváme medvědí speciality jak jinak než z medu :-)
A jelikož to medvěd všechno nesnědl tak Vás srdečně zve!
Dále bude na programu:
Work shop dílna: téma (Vyrobíme si spolu náramky v medvědí dílně)
Kolo štěstí-vytoč si svou výhru!
Hádanka: "Hádej, který den má medvěd narozeniny?" a) 10.6. b) 12.6. c) 13.6.
Za správnou odpověď odměna k vyzvednutí ve dnech 10.6.-14.6.2019. v Café Pink bear.

5 Let

Angličtina pro maminky We speak v herně 2019

Milé maminky, připravujeme pro Vás nové lekce angličtiny pro maminky. V případě zájmu, si prosím stáhněte dotazník zde, vyplňte a zašlete na info@cafepinkbear.cz. Pomůžete nám tak v přípravách..:-) Děkujeme a brzy se budeme těšit!


5. 12. 2018: Mikulášská párty

Tradiční Mikulášská již 5tá v pořadí u nás v kavárně. Letos novinka: maminky můžou s objednávkou poslat seznam "hříchů" svého malého andílka ve tvaru - jméno dítěte, věk, prohřešek. Mikuláš si jej tak automaticky zavolá k sobě a promluví mu do "duše" ;-). Anděl poté dítě odmění. Těší se na Vás Mikuláš, Anděl a možná přijde i čert! Změna programu vyhrazena.

středa 5.12. 15:30-17:30

Mikuláš


Letní oáza v Café

Odpočinek pro rodiče, zábava pro děti o prázdninách

Přijďte si během léta odpočinout k nám do herničky. Máme pro Vás připravený letní prázdninový program v podobě kreativních workshopů pro děti a hlídání. Rádi Vás občerstvíme, Vaše děti zabavíme nebo pohlídáme.

Oáza

Stop zbytečnému plýtvání!

Žijeme ve světe blahobytu. Nejen, že máme všeho dostatek, ale nezřídka máme mnohem víc, než vůbec potřebujeme nebo dokážeme spotřebovat. Řeč je nejen o jídle, kterým neuvěřitelně plýtváme, ale také o oblečení. Jak nezřízené chování, které zanechává těžko smazatelné stopy na našem životní prostředí, omezit?

Stop zbytečnému plýtvání

Rychlá móda
Není to náhoda, že módní průmysl patří k těm nejvíce znečišťujícím na naší planetě. Ruku na srdce: máte přehled o tom, kolik kousků se nachází ve vašem šatníku? Většinou naše skříně doslova praskají ve švech. Ani to nám ale nezabrání v pořizování stále nových a nových oděvů. Obchodní řetězce nás totiž pořád nenápadně upozorňují na to, že šaty, které jsme si koupili teprve před časem, už dávno vyšly z módy a nabízí mnohem lepší, víc trendy a víc „in“ modely.

Bludný kruh?
Jak tedy z bludného kruhu ven? Řešení existuje hned několik. Začít můžeme tím, že změníme přístup k nakupování. Oblečení totiž vnímáme jako spotřební zboží. Ve skříni se nám jednotlivé kousky sotva stihnou zabydlet, než je vyměníme za jiné. Navíc jich máme tolik, že je ani nestíháme unosit. Do obchodů totiž často zamíříme nejen tehdy, když opravdu něco potřebujeme, ale i tehdy, když si chceme „jen“ udělat radost a zlepšit si náladu.

Doba vyhazování
Jakmile nemáme nové věci už kam dávat, nastává doba třídění a vyřazování. Oblečení, často skoro nenošené,končí v koši a poté na skládce. Tento osud bohužel potká drtivou většinu oděvů, které už nechceme. Přitom stačí tak málo, abychom to změnili a dali našemu oblečení druhou šanci na život - vhodit ho do kontejneru na textil. Poslouží pak těm, kteří si nové kousky nemohou dovolit, putuje na podporu neziskových projektů, charit či nadačních fondů. Vhozením do oranžového kontejneru Potex tak nejen ušetříte životní prostředí, ale zároveň vykonáte i dobrý skutek.

Ekologický přístup
Ekologický přístup, péči o okolí a respekt vůči přírodě bychom měli učit už ty nejmenší, tedy naše ratolesti. Zkuste na to jít třeba formou her, které je budou bavit. Nejlepší je také jít jim příkladem, děti se totiž učí nápodobou. A nezapomeňte, že co se v mládí naučí, ve stáří, jako když najdou!

Nové párty vouchery

Café Pink Bear opět vydalo limitovanou edici párty voucherů za zvýhodněnou cenu.

Typ Obsahuje Cena
Základní Pronájem prostor na 3h s obsluhou 1750,- Kč
2v1 Základní balíček + dětské občerstvení 1950,- Kč
3v1 Základní balíček + dětské občerstvení + zábava 2450,- Kč

Vouchery jsou v prodeji od 15. května do vyprodání stanoveného počtu. Lze je objednat elektronicky, telefonicky nebo zakoupit přímo v herně. Platnost voucheru je 1 rok od zakoupení.

"Chyťte" si rychle svůj Párty voucher a Udělejte radost svým dětem (ale) i své peněžence :-)

Voucher 2018

Péče o dětské zoubky - jak zatočit se zubním kazem?

Miluje vaše dítko sladké nápoje a nejrůznější čokoládové pochutiny? Některé maminky - pevné zastánkyně zdravého životního stylu, svým dětem sladkosti odpírají, na druhé straně jsou zde maminky, které svým dětem splní vše, co jím na očích vidí. Pokud si nevíte rady, jakou „výchovnou taktiku“ zvolit, řiďte se selským rozumem a heslem „všeho s mírou“. Rozhodně nezakazujte, jelikož právě u dětí platí dvojnásob, že zakázané chutná nejlépe. Dítku proto sladkou odměnu jednou za čas dopřejte, vhodné je mlsovinu spojit s nějakou výjimečnou událostí, například narozeninovou oslavou, ať se nestane všední a běžnou záležitostí.

Péče o dětské zoubky - jak zatočit se zubním kazem?

Za vše sladkosti nemohou
Myslete na to, že přílišná konzumace sladkého způsobuje vznik zubního povlaku i zubních kazů. Ruku v ruce se správnou stravou jde však i pravidelná a správná péče o chrup. Ta je nutností, často však pokulhává nejen u dětí, ale také u nás dospělých. Pokud dítě nenaučíme již v útlém věku správným návykům, těžko to pak bude v dospělosti dohánět. Proto věnujme denně o pár minut déle svému dítku a ukažme mu, jak o svůj chrup správně pečovat. Předejdete tak případným potížím v podoběparadontózy či vzniku nepříjemných aftů. Léčba těchto problémů je v dnešní době díky nejrůznějším ústním vodám či bylinným gelům na dásně jistě příjemnější než za dob našich babiček, případným problémům je však opravdu lepší předcházet.

Koho přizvat na pomoc?
Pokud chcete pro své dítko jen to nejlepší, sáhněte po přírodních produktech a pomůckách, které jsou těm nejmenším přímo určené. Například dětská zubní pasta Herbadent je k dětským zoubkům i dásním díky přítomným bylinkám obzvláště citlivá, navíc neobsahuje chemická barviva a zbytečné cukry. Dětské pasty mají ve většině případů skvělou chuť, což ti nejmenší jistě ocení.

Kartáček
Další nezbytnou pomůckou je jisto jistě kvalitní zubní kartáček. Vybírejte ten s měkkými a rovně střiženými štětinkami, aby neporanil dětské dásně. Měl by mít optimální velikost hlavičky tak, aby se hezky vlezl i do dětských úst. Uchopení a samotná manipulace s kartáčkem není vždy snadná ani pro nás dospělé, proto vybírejte takovou rukojeť, aby se dítě snadno ašikovně dostalo všude tam, kde je třeba. Navíc jsou k dostání nejrůznější barevné variace kartáčků, které z čištění vytvoří zábavu.

Většina rodičů zastává názor, že mléčným zoubkům není třeba věnovat takovou péči, jelikož brzy vypadnou a nahradí je zuby dospělácké. Opak je však pravdou, správná a aktivní péče o dětský chrup v podobě malých a krouživých pohybů je předpokladem pro zdravý chrup v dospělosti. Tak naučte své děti správným návykům co nejdříve, v dospělosti to jistě ocení!

5. 12. 2017: Mikulášská párty

Tradiční Mikulášská již 4tá v pořadí u nás v kavárně. Letos novinka: maminky můžou s objednávkou poslat seznam "hříchů" svého malého andílka ve tvaru - jméno dítěte, věk, prohřešek. Mikuláš si jej tak automaticky zavolá k sobě a promluví mu do "duše" ;-). Anděl poté dítě odmění. Těší se na Vás Mikuláš, Anděl a možná přijde i čert! Změna programu vyhrazena.

úterý 5.12. 15:30-17:30

Mikuláš


OZNÁMENÍ PRO VŠECHNY MAMINKY A TATÍNKY - KOMPLET celé rodinky,

jež zvažují vybavit dětskou oslavu pro svoje "andílky": Café Pink Bear vydalo limitovanou edici Párty voucherů za zvýhodněnou cenu 1.750,- Kč /3 hodiny párty vč. občerstvení pro děti.

Vouchery jsou v prodeji od 1.8.-15.9.2017. Lze objednat elektronicky, telefonicky nebo zakoupit přímo v herně. Platnost voucheru: čeká na datum narozenin dítěte. Nejdéle však do 31.8.2018! :-) .

"Chyťte" si rychle svůj Párty voucher a Udělejte radost svým dětem (ale) i své peněžence...

Voucher 2017

Žhavé Novinky léto 2017

Aktuálně připravujeme naše zařízení pro účely krátkodobého hlídání dětí. Nabízí se varianta 1 denního (4 hodiny dopol/odpol, leták zde) nebo týdenního hlídání - "Pidipříměsťák" (leták zde). Hlídání u nás můžete vyzkoušet ZDARMA po dobu 1 hodiny v datech od 19.6. do 30.6.2017. Objednávky min 24 hod dopředu na info@cafepinkbear.cz, nebo na mob. 777 107 267.

Dále jsme pro Vás rozšířili letní ICE nabídku o Pohádkové poháry z vlastní domácí zmrzliny - spoustu originálních příchutí dle našich receptur. Přijďte určitě vyzkoušet! :-) Pohár Menu zde.

Podzim 2017 pak otevře novou Párty nabídku. Máte se na co těšit! ;-).

5. 12. 2016: Mikulášská párty

pondělí 5.12. 15:30-17:30

Mikuláš


Herní plán 2016

S novou přicházející herní sezonou si pro Vás náš medvěd připravil pár bonusů, které by se mohly hodit... ;-)

Bonus 1

"Skupinkové" slevy: Bonus 1 Je Vás více maminek, které rády spolu navštěvují dětské herničky. Pakliže zavítáte k nám v počtu 3 a více maminek dohromady, obdržíte okamžitou slevu ve výši 15% na herní poplatek!

Bonus 2

Club karty 2016: Bonus 1 Vybavte se již nyní na přicházející „herní“ sezonu výhodnou klubovou kartičkou od medvěda! Přináší Vám celodenní hraní již za 50,- Kč/dítě (kompletní přehled viz ceník). Club navíc připravuje další příjemné bonusy pro zapsané „clubery“.

Bonus 3

Věrnostní program herny: Bonus 1 Sbírej razítka medvěda na kartičku. Při pátém obdržíš 50% slevu, při desátém 100% slevu na herní poplatek. Naše herna ráda odměňuje každého, kdo si u nás opakovaně hraje! :-)
Ráj nakupování hraček na internetu

Rajhracky.cz Objevili jsme výborný e-shop s hračkami a spousta dalším vybavením, které nutně potřebujeme nakupovat pro naše dětičky (hl. my maminky...:-)) a tak se s Vámi rádi o tuto nezbytnou informaci podělíme na našich webových stránkách.


Dozvědět se více »

Zábava nejen pro děti

Hračky a různé vybavení pro zábavné a smysluplné trávení volného času je potřeba celoročně. A jelikož se potřeba dětí měsíc od měsíce mění, jistě každá maminka, babička, tetička… zkrátka každý, kdo má ve svém okolí dítko, ocení místo, kde je možné vybrat odpovídající hračku pro dítě jakéhokoliv věku. Široký sortiment je tedy základem úspěšného výběru a spokojeného dítěte. Dobrý eshop neuspokojí pouze příbuzenstvo malých nezbedů, ale také provozovatele školek, dětských kavárniček a různých zařízení, které mají za cíl uspokojit potřeby hravých dětí.

Oblíbené dětské koutky
K dispozici jsou dětské koutky a v nich samozřejmě spousta hraček pro všechny věkové kategorie. Kluci ocení autíčka, holčičkám zase udělají radost panenky s kočárky. Na své si přijdou i malé parádnice, které rády pečují o svůj vzhled, zabaví také kuchyňka či stolní hry. Chybět samozřejmě nesmí skluzavky – ty totiž patří k nejoblíbenějším dětským hračkám. Zabaví malé neposedy na dlouhé hodiny a své využití najdou nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Venku tvoří nedílnou součást zahrady stejně jako třeba pískoviště. Rodiče ocení jejich stabilitu a bezpečnost, stejně jako minimální náročnost na montáž i údržbu.

Utužování rodinných vztahů
Alespoň na chvilku nakouknout do světa dospělých mohou malí zvědavci prostřednictvím hraní na profese, vyzkouší si tak třeba roli prodavačky v dětském obchodě nebo učitele ve škole. Klidnou zábavu nabízí společenské hry, které spolehlivě zabaví celou rodinu a utuží vzájemné vztahy, což přijde vhod hlavně v dnešní době, kdy nejeden rodič raději posadí dítě k počítači, než aby se mu věnoval. Co si místo toho spíše poměřit síly v pexesu, dominu nebo dámě, či se něco nového nenaučit pomocí vědomostních her? To prospěje vašim dětem daleko více. A vám samotným také.


26. 9. 2016 10:00 Dopoledne s nutriční terapeutkou

26.9.2016 10:00

aneb jak zatočit s přebytečnými kily nabranými v těhotenství.. Potřebujete zůžit pas a boky? Netrapte se a přijeďte se poradit s odborníkem s 20-ti letou praxí přímo do herny! Start 10:00 v Café Pink bear, Branická 26/43,P-4
OBJEDNÁVKY ke konzultacím nutné předem na info@cafepinkbear.cz nebo osobně v herně. Cena konzultace: 30 min/150 Kč, 60 min/200 Kč.

Jabko


8. 8. 2016 - 22. 8. 2016: Dítě v létě v herně 2016: Konzumační vstupné

8.8.2016 - 22.8.2016

Co při vstupu zaplatíte, to si projíte, či propijete!
Užijte si v herně klídek a chládek bez slunečníků a mokrých plavek.... :-)
Kompletní občerstvení, "suchý bazén" na místě!

Beach baby


25. 7. 2016 - 3. 8. 2016: HAVAJ v herně: Vstup bez poplatku.

25.7.2016 - 3.8.2016

Koupaliště a slunce už bylo dost, udělejte přes své plány "most" a doražte s dětmi k nám do příjemného chládku Herny na zmrzlinu, domácí ledové čaje, limonády, kávu a čerstvou bagetku.
Slunečníky už potřebovat nebudete...

Hawai flower


20. 1. 2016: Seminář Feedo.cz: Vhodné hračky pro mé díte

středa 20. 1. 10:00-13:00

Na trhu je nepřeberné množství hraček a někdy není snadné vybrat tu pravou. „Splňuje veškerá bezpečností kritéria? Bude pro moje dítě přínosná? Bude si s ní rádo hrát?“ To mohou být otázky, které vás při výběru nové hračky napadají. A právě na ně vám nabídneme odpověď.
Seminář je zdarma, ale kapacita je už zaplněna.

Seminář pořádá Feedo.cz - největší e-shop s dětskou výživou, plenami a kojeneckými potřebami.


19. 11. 2015: Hami den v Café Pink Bear

čtvrtek 19. 11. 10:00

Ve čtvrtek 19.11.2015 od 10:00 do 19:00 si každá maminka dětí ve věku od 0-3let odnese přesnídávku za vyplnění dotazníku.

Hami den


5. 12. 2015: Mikulášská párty

sobota 5. 12. 16:00

Mikuláš


24. 10. 2015: Halloweenská DISCO pro děti

sobota 24. 10. 15:00

Disco pro děti v karnevalových maskách :) Přijďte oslavit Halloween.

Vstupné:: 75 Kč (sourozenci 35 Kč/dítě).

Přihlašte se e-mailem na info@cafepinkbear.cz, nebo osobně v Café Pink Bear :) Nejpozději do 20.10.2015.

Halloween


ANGLIČTINA PRO DĚTI

Každý čtvrtek 13:00 - 14:00 u nás v Café Pink Bear.


Angličtina


Pink Bear má nového kamaráda: Snoopyho z pojišťovny Metlife

Milí rodiče,
jsou tu a s nimy i zvýšené riziko úrazů našich ratolestí. Užijte si již toto léto bez obav a výhodně!

Medvěd má nového kamaráda Snoopyho z pojištivny MetLife a ten Vám přináší Pojištění "Kamarád" pro děti od 0 do 15 let. Kamarád = rizikové pojištění dítěte s možností připojištění dospělého + finační rezerva.

Hlavní výhody pojištění

 • 4 cenově výhodné baličky: štískto, premiant, neposeda, sportovec
 • Dvojnásobné krytí úrazů o prázdninách
 • Dvojnásobné plnění hospitalizace v EU
 • Asistenční služby zdarma!

Co Vám pojištění řeší:

 • Trvalé následky úrazu s progresí
 • Následky úrazu
 • Závažné dětská onemocnění
 • Chirurgický zákrok
 • Hospitalizaci
 • Ošetřovné
 • Spoření
 • ..a další.

Potřebujete poradit/pojistit? Snoopy to zajistí v pohodlí naší kavárny! Prospekty a informace v Café Pink Bear nebo na tel.: 777107267


30. 5. 2015: ZÁŽITKOVÉ ČTENÍ PRO DĚTI VE VĚKU 3-7 LET

Ufouni

PŘÍBĚH: UFNOUNI MILUJI TRENÝRKY

  Ufouni milují trenýrky. Tvar a velikost rozhodující není. Ve vesmíru však žádné nejsou, jaké nemilé překvapení… Jestli si myslíte, źe ufouni létají na Zemi prohlédnout si její krásy, jste na omylu. Oni prostě chtějí ukrást vaše trenýrky.

sobota 30. 5. 10:00-11:30

Cena je 120,- Kč/lekce. Vstupné do Café Pink Bear zdarma.

Těší se na Vás lektorky Bára a Lucka z KNIHÁLKOVA!

Přihlášením e-mailem na info@cafepinkbear.cz, nebo osobně v Café Pink Bear :) Nejpozději do 25.5.2015.

Více informací: Stáhněte si ZDE leták


AKCE ZRUŠENA: SOUTĚŽ: Vyhrajte s tučňáky!

AKCE JE ZRUŠENA
z důvodu odstávky pitné vody!

Charitativní akce Mary Kay. V kavárně bude možnost zakoupit charitativní plyšové hračky. Výtěžek z prodeje poputuje na fond ohorožených dětí v dětských domovech.

TučňákVyrobme nejhezčího tučňáka! Děti tak stráví příjemné odpoledne a my dospělí pomůžeme těm, co si sami pomoci nemohou. Se společným výtvorem se pak společně vyfotíme a zašleme do soutěže. Výsledky soutěže budou známy v průběhu května 2015.

Přihlašte svého malého tučňáčka a podpořte tak tuto charitativní akci na zábavním odpoledni u nás v kavárně. Stačí jen dorazit a tvořit.

Můžete přijít i v masce tučnáka, napéci dobroty v tučňákové podobě, přinést jakýkoliv tučňáčí výtvor z domova.

Zmrzlina a penguin: občerstvení pro malé tvořitele v místě konání samozřejmostí


NOVÝ PROJEKT: Mama restart

Kurz pro usnadnění vstupu na trh práce po rodičovské dovolené.

 • Pomůžeme Vám vytvořit profesní životopis a motivační dopis.
 • Ukážeme Vám, jak se nejlépe prezentovat během přijmacího řízení.
 • Doporučíme Vám vhodný outfi t a vytvoříme nový styling (včetně změny účesu).

Na kurz je možno docházet i s dětmi! Zábava zajištěna!

Ceník

 • Základní kurz (teoretické a praktické školení pro pohovory + strukturovaný životopis s motiv. dopisem i v aj.): 185,- Kč/lekce
  Doporučený počet lekcí 16 (délka trvnání kurzu 6 týdnů). Kurzovné je možné hradit na splátky!
 • Rozšířený kurz (základní kurz obohacený o make-up + účes) příplatek 600,- Kč/kurz
  celková délka trvání rozšířeného kurzu je 8 týdnů

Připravujeme možnost pořízení snímku na životopis v místě školení.

Zápis pro červnové kurzy: do 7.6.2015 na info@cafepinkbear.cz

Další informace: Stáhněte si ZDE leták (PDF)


12. 4. 2015: ZÁŽITKOVÉ ČTENÍ PRO DĚTI VE VĚKU 3-7 LET

PŘÍBĚH: GRUFFALO

  Jednou lesem vydala se na procházku myška, neví však, že mezi stromy číhá na ni liška. Myška jedna rozpustilá, ach, to bylo divadlo, lišku hada napálila, poslední byl Gruffalo…

Neděle 12. 4. 10:00-11:00

Cena je 120,- Kč/lekce. Vstupné do Café Pink Bear zdarma.

Těší se na Vás lektorky Bára a Lucka z KNIHÁLKOVA!

Přihlášením e-mailem na info@cafepinkbear.cz, nebo osobně v Café Pink Bear :) Nejpozději do 10.4.2015. Ale pozor, kapacita je omezena!

Více informací: Stáhněte si ZDE leták


26. 3. 2015: Beseda se spisovatelkou Edith Holou

Edith Holá je autorka pohádek pro děti i dospělé. Také je autorkou dvou románů.

čtvrtek 26.3. od 16:00

Program pro děti:
Vykreslování ilustrací k pohádkám Edith Holé z projektu Pohádka pro kulíšky. Děti budou malovat i vlastní kresby k přečtené pohádce. Každého za obrázek čeká malá odměna a možnost vytvořit si andělíčka Barvičku z duhových pohádek Edith Holé.

Program pro rodiče:
Zatímco děti budou zabavené, bude moŽnost si povídat nad romány Edith Holé a autorské čtení vybraných úryvků. Téma: mateřství, náhradní mateřství, ženskost, sny, příběhy, čišténí vnitřní i vnější..

Na místě možnost zakoupení knih za internetovou cenu a podpis autorky.

Informace na info@cafepinkbear.cz a tel. 777 107 267.

Další informace: Stáhněte si ZDE (jpg) leták.


8. 3. 2015 (MDŽ): Růžová relaxace!

Vyčistěte svou mysl, tělo a rozveťte s námi do krásy. Co Vás čeká?

sobota 8.3. od 15:00

Očista těla a duše s YOGA STARS:

 • Speciální sestava YOGASTAR pod vedením profesionální yogínky Světly Prokešové
 • Relaxační hudba
 • Podávání relaxačního drinku
 • Cena: 190 Kč /60 min.

Přečtěte si zajímavý rozhovor s lektorkou Světlou Prokešovou z JOGA STARS - ZDE (formát PDF).

Café Pink Bear nově spolupracuje s domácím studiem JOGA STARS

Očista pleti se Studiem PRESTIGE:

 • Vyčištění pleti elektrickým kartáčkem.
 • Regenerace rozjasňující maskou nebo hydratační gelovou maskou.
 • Výživa pleti - liftingové sérum a regenerační sérum.
 • Hydratace a lehké líčení.
 • Cena: 190 Kč /60 min.

Vonné esence po celou dobu relaxace!

Objednávky do 5.3.2015. Informace na info@cafepinkbear.cz a tel. 777 107 267.

Sebou oděv na cvičení, ručník, hlídání dětí zajištěno – vstup do herny ZDARMA.

Další informace: Stáhněte si ZDE (pdf) leták.


11. 2. 2015: Valentýnský dárek pro všechny maminky!

Středa 11.2. 10:00-18:00
ZDARMA

 • ochutnávka líčení - sjednocení nerovnosti pleti
 • doporučení vhodných odstínů barev
 • obržíte dárek od Studia PRESTIGE


Líčení